דיאטה, השוואת מרפאות דיאטה
צור קשר תפריטים גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
דיאטה בליווי אישי
תזונה בהתאמה אישית
הצרת היקפים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
26/08/2009
פורטל Dieteti משיקים אתר חדש
 הפורטל החדש שלנו יסייע לכם לקבל מספר הצעות מחיר ממרפאות דיאטה שונות. בנוסף תמצאו אצלנו בפורטל מידע רב על תחום הדיאטה, ההרזיה והתזונה.
דיאטה ים תיכונית
דיאטת תפוחים
דיאטת סאות´ ביץ´
דיאטת אורז
דיאטת לחם
דיאטת סקרסדייל
דיאטת כרוב
דיאטת אשכוליות
דיאטת סוג דם
דיאטת אטקינס
דיאטת פופקורן

כיצד להוריד כולסטרול?

הכולסטרול הינו מרכיב הנמצא בקרום התא ויש לו תפקיד חשוב בבניית הורמונים, ויטמינים וקרומי התאים. מרבית הכולסטרול נוצר בגוף אך ישנם מזונות כמו בשר, חלב מלא וביצים בהם גם קיים הכולסטרול ואכילה מרובה של מזונות אלו עלול להעלות את רמת הכולסטרול בדם. הגורמים המשפיעים על רמת הכולסטרול הם אכילה של מזון עתיר בשומנים, עודף משקל, קצב יצור הכולסטרול העובר בתורשה, וגיל האדם.

עלייה בכולסטרול
אחד מהגורמים למחלת עורקים הינו העלייה ברמת הכולסטרול, הכולסטרול שוקע על דפנות כלי הדם העורקיים, מקטין את קוטר העורק ואינו מאפשר מעבר תקין של אספקת דם עשיר בחמצן. הורדת רמת הכולסטרול מפחיתה משמעותית את הסיכון להתקף לב העלול להסתיים במוות.

איך להוריד כולסטרול?
הדרך הטובה ביותר להורדת כולסטרול היא בעזרת שילוב של אורח חיים ספורטיבי ו
תזונה נכונה. בפגישה עם דיאטנית תוכלו להתייעץ לגבי תפריט המותאם לבעלי רמת כולסטרול גבוהה וכן תואם לאורח החיים שלכם. דיאטה להורדת כולסטרול משלבת תפריט בו מקצצים בשומנים הנמצאים בבשר, גבינות, חמאה, חלב וכדומה וממירים אותם בשומן רווי הנמצא בשמן זית, זרעי חמניות, דגים ועוד. בעזרת תזונה נכונה ואורח חיים בריא המשלב פעילויות ספורטיביות ניתן הן להפחית במשקל והן ברמת הכולסטרול.

מפת אתר | צור קשר