דיאטה, השוואת מרפאות דיאטה
צור קשר תפריטים גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
דיאטה בליווי אישי
תזונה בהתאמה אישית
הצרת היקפים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
26/08/2009
פורטל Dieteti משיקים אתר חדש
 הפורטל החדש שלנו יסייע לכם לקבל מספר הצעות מחיר ממרפאות דיאטה שונות. בנוסף תמצאו אצלנו בפורטל מידע רב על תחום הדיאטה, ההרזיה והתזונה.
דיאטה ים תיכונית
דיאטת תפוחים
דיאטת סאות´ ביץ´
דיאטת אורז
דיאטת לחם
דיאטת סקרסדייל
דיאטת כרוב
דיאטת אשכוליות
דיאטת סוג דם
דיאטת אטקינס
דיאטת פופקורן

דיאטה בשבוע

במקרים רבים, רצונם של האלה המתחילים דיאטה היא להגיע לתוצאות הרצויות מהר ככל האפשר. הדבר מאפיין את האופי האנושי בכלל שכן כולנו רוצים להתקדם ושואפים להשגת מטרותינו בצורה האפקטיבית ביותר, אך לעיתים הדבר נובע מעצם קיומו של אירוע או מועד מסויים בו אנו רוצים להיראות במיטבנו. דיאטה לפני חתונה למשל היא דוגמא טובה לכך, וזוגות רבים נוקטים במשטר דיאטה שיביא אותם להורדה במשקל ולמראה טוב יותר ביום חתונתם. הדבר נפוץ גם אצל שחקנים, שצריכים להפחית/להעלות במשקל לפני אודישן כשלהו או למטרת תפקיד אותו הם נדרשים לבצע. דיאטה בשבוע או בשבועות ספורים היא משהו שניתן לעשותו אך יש לדעת כיצד.

מרזים מהר
דיאטה מהירה היא משהו שמצריך מגופינו הסתגלות למצב חדש ולא מוכר. לעיתים, כשהשינוי נעשה בקיצוניות הוא יכול לגרום לתוצאה ההפוכה דווקא ואף לנזקים, שכן לגוף יש דרישות מסוימות שהתרגלות לשינוין מצריכה זמן. ההמלצה המקובלת היא לתכנן מבעוד מועד את הדיאטה כך שהתזמון יספיק להגיע לתוצאה הרצויה ומאידך שהשינוי לא יהיה  דרסטי וקיצוני. דיאטה היא משהו שיש לעשותו באופן מבוקר ומסודר וככלל דיאטה בשבוע אינה דבר מומלץ. השינויים הגופניים שעוברים עלינו במצב של שינוי קיצוני כזה בתזונה יכולים להביא לפגיעה במסת שריר, ולשינויים הורמונים שיגררו תוצאות לא נעימות.

מרזים נכון
גם בהיבט הפסיכולוגי יש להתחשב שכן לא רק הגוף מתקשה להסתגל לשינויים קיצוניים אלא גם המוח. שינוי של אורח החיים והרגלי התזונה יכול להביא לעיתים למצב של בעיות תזונה בו לאחר זמן מה נרצה לפצות על החוסר הקיים ובעצם להשלים את החסר. דבר זה יביא בסופו של דבר לעלייה מהירה במשקל ולתוצאה הפוכה מזו שרצינו להשיג. חברות וגופים שונים מנצלים את המצב ואת הרצון להרזות ומבטיחים הבטחות ואשליות שונות בדבר הרזייה בשבוע או תוך זמן קצר מאוד בעזרת תכשירים שונים. ככלל יש לבדוק היטב את נכונות ההבטחות הללו ואת הדרך בה נבחר להרזות.
מפת אתר | צור קשר