דיאטה, השוואת מרפאות דיאטה
צור קשר תפריטים גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
דיאטה בליווי אישי
תזונה בהתאמה אישית
הצרת היקפים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
26/08/2009
פורטל Dieteti משיקים אתר חדש
 הפורטל החדש שלנו יסייע לכם לקבל מספר הצעות מחיר ממרפאות דיאטה שונות. בנוסף תמצאו אצלנו בפורטל מידע רב על תחום הדיאטה, ההרזיה והתזונה.
דיאטה ים תיכונית
דיאטת תפוחים
דיאטת סאות´ ביץ´
דיאטת אורז
דיאטת לחם
דיאטת סקרסדייל
דיאטת כרוב
דיאטת אשכוליות
דיאטת סוג דם
דיאטת אטקינס
דיאטת פופקורן

הורדה במשקל


מעטים ובעלי מזל הם אלה שאין ברשותם לפחות קילוגרם או שניים עודפים, כך שאין ספק כי השמנת יתר הינה אכן מגפת העת המודרנית. מי מאיתנו לא מבקש להשיל ולו במעט ממשקלו ומגלה כי הדרך אינה קלה כפי שכנראה חשב? ובכן, זהו אולי הזמן המתאים להצהיר כי בכל הנוגע להורדה במשקל - אף פעם לא קל.

כיצד בכל זאת ניתן להוריד במשקל באופן נכון ויעיל?
ובכן, בראש ובראשונה מומלץ לקבוע משקל יעד מציאותי ואפשרי למימוש. בחירה במטרות שאינן ניתנות להשגה או שדורשות נקיטת דיאטה שאינה בריאה הינה בעייתית, מתסכלת ואף מסוכנת. בעת הליך ההרזיה עצמו חשוב לשלב תפריט דיאטטי מאוזן, המכיל את כלל אבות המזון, יחד עם פעילות גופנית מתאימה. שילוב זה מבטיח עבור כל המבקש לרדת במשקל בריאות גופנית מקסימלית, לצד תוצאות ברורות לטווח הארוך והקצר גם יחד. חשוב לציין כי לצד כל אלה, ערך ההתמדה הינו בעל החשיבות הגבוהה ביותר- שכן בלעדיו לא ניתן להגיע לעולם לאותה תוצאה נכספת.

מעוניינים לרדת במשקל? אתם לא לבד
טרם הפתיחה בדיאטה ולכל אורכה חשוב להסתייע בשירותיה של דיאטנית מומחית. זו תבטיח עבורכם קביעת משקל ייעודי נכון ויצירת הדרך הנכונה להשגתו. זאת, תוך הרכבת תפריט המותאם אישית למבקש להרזות וסיפוק תכנית אימונים יעילה שתעניק תוצאות אידיאליות וארוכות טווח. במקביל, השימוש בדיאטנית או תזונאית מהווה בסיס תומך מקסימלי להתמדה ולתחושה שיתופית. אז במקרה שהינכם מעוניינים לרדת במשקל- פנו לדיאטנית ודעו כי אינכם עומדים לבד למול המאבק בשומן.


מפת אתר | צור קשר