דיאטה, השוואת מרפאות דיאטה
צור קשר תפריטים גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
דיאטה בליווי אישי
תזונה בהתאמה אישית
הצרת היקפים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
26/08/2009
פורטל Dieteti משיקים אתר חדש
 הפורטל החדש שלנו יסייע לכם לקבל מספר הצעות מחיר ממרפאות דיאטה שונות. בנוסף תמצאו אצלנו בפורטל מידע רב על תחום הדיאטה, ההרזיה והתזונה.
דיאטה ים תיכונית
דיאטת תפוחים
דיאטת סאות´ ביץ´
דיאטת אורז
דיאטת לחם
דיאטת סקרסדייל
דיאטת כרוב
דיאטת אשכוליות
דיאטת סוג דם
דיאטת אטקינס
דיאטת פופקורן

לרזות בחודש

דיאטה היא לא תמיד בשביל להוריד במשקל. כך למשל קיימות דיאטות מיוחדות לצמחונים שמטרתם לתת להם את כל הערך הקלורי לו הם זקוקים, קיימות דיאטות לחולי סוכרת, קיימות דיאטות לאנשים שסובלים ממחלות שונות ולא יכולים לאכול מזונות מסוימים וכמובן הדיאטות המקובלות ביותר – הורדה במשקל. לפעמים ההורדה במשקל היא מטעמים חיצוניים בלבד ולפעמים מטעמים בריאותיים. ידוע כי משקל עודף הוא לא בריא ועל כן נדרש להרזות.

כיצד ניתן להרזות בחודש?
הקילוגרמים הראשוניים שמשילים מהגוף הם הקלים ביותר, שכן הקפדה בדיאטה לתקופה קצרה יכולה לתת תוצאות ממשיות בטווח קצר מאוד. עם זאת, יש לדעת כי האתגר האמיתי הוא להמשיך ולהקפיד בדיאטה, לעמוד באתגרים ובפיתויים שמוצעים מכל עבר, כל זאת על מנת לשמור על המשקל ולווא דווקא להמשיך ולהוריד קילוגרמים נוספים. אצל אנשים עם קילוגרמים עודפים רבים יהיה ניתן להרזות המון בחודש – אך חשוב לא להתאכזב כאשר המשך הורדת המשקל ייקח יותר זמן. כל אדם הוא אינדיווידואלי והליך ההרזיה יהיה שונה מהאחד לשני, על כן אין למדוד את מידת ההרזיה לעומת אחרים. יש להתייחס להרזיה באופן אישי ולהסתכל על עצמך ועצמך בלבד.

האם רצוי להרזות בחודש?
קיימות אגדות רבות הנוגעות לדיאטות בזק, אך לרוב האמת שלהם היא בספק. ניתן לראות תוצאות ממשיות בתחילת ההרזיה, בתקופה של חודש למשל. עם זאת חשוב לדעת כי לא ניתן להרזות הכל בחודש ואז לחזור לתזונה לא מסודרת כמו שהיה לפני הדיאטה. חשוב מאוד להמשיך ולהקפיד בתזונה הנכונה, בספורט מסודר, בפיקוח של דיאטנית וייעוץ איתה במטרה לשאוף לאורח חיים בריא ותקין. אסור ליפול להבטחות שווא של דיאטות הרזייה בחודש. רבות מהן ימליצו על דיאטה נטולת פחמימות, על ריבוי בחלבונים ואכילת קטניות שמסייעות בעיכול והערך הקלורי שלהם גבוה מאוד.

מפת אתר | צור קשר