דיאטה, השוואת מרפאות דיאטה
צור קשר תפריטים גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
דיאטה בליווי אישי
תזונה בהתאמה אישית
הצרת היקפים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
26/08/2009
פורטל Dieteti משיקים אתר חדש
 הפורטל החדש שלנו יסייע לכם לקבל מספר הצעות מחיר ממרפאות דיאטה שונות. בנוסף תמצאו אצלנו בפורטל מידע רב על תחום הדיאטה, ההרזיה והתזונה.
דיאטה ים תיכונית
דיאטת תפוחים
דיאטת סאות´ ביץ´
דיאטת אורז
דיאטת לחם
דיאטת סקרסדייל
דיאטת כרוב
דיאטת אשכוליות
דיאטת סוג דם
דיאטת אטקינס
דיאטת פופקורן

דיאטת סוכר

דיאטת סוכר, או יותר נכון- דיאטה להפחתת סוכר, היא אולי הדיאטה הנפוצה ביותר. כשאומרים "דיאטה"- מכל אינספור סוגי הדיאטות, בעצם חושבים על הרזיה או הורדה במשקל- והכוונה העומדת מאחורי זה היא עצירת כמות בלתי מבוטלת של קלוריות  שמקורן בעצם בסוכר. ומדוע דווקא סוכר?

דיאטת סוכר - חזרה לאיזון הטבעי של הגוף
סוכר לסוגיו השונים (סוכר לבן: סוכר ענבים וקנה סוכר, וסוכר חום) בתרכובותיו השונות (מפתיתי סוכר ועד דגנים כמו לחם, אורז, פסטה, תפוחי אדמה וקטניות) מהווה קבוצת מזון המכילה פחמימות- ובעלת ההשפעה הגדולה ביותר על רמת הסוכר בדם. על הסוכר להיות מאוזן בגוף, רמה גבוהה מדי של סוכר או נמוכה מדי לא טובה לגופנו. רמה גבוהה מדי של סוכר בדם עלולה לעורר את מחלת הסוכרת 2, השמנה, בעיות כלי- דם או תופעות אחרות, בעוד רמה נמוכה מדי של סוכר עלולה להביא לידי עלפון, חוסר ריכוז, רמה אנרגטית נמוכה ועוד.

דיאטת סוכר – כל כך הרבה אפשרויות
עם ההתקדמות הטכנולוגית נוצרו תחליפים כימיים המשולבים במאכלים, ומטרתם היא להשאיר את נפח האוכל הנכנס לגוף, לעומת כמות סוכרים מוקטנת. אסכולה זו שונה מהאסכולה השניה, הגורסת כי יש גם להפחית בנפח (או "קצת מהכל"), וכמות הקלוריות הנכנסת לגוף אינה משנה כל עוד הנה ממרכיבים טבעיים ולא מעובדים כדוגמת ירקות (פחות פירות), סיבים תזונתיים מסויימים וכו´. ילמען השגת האיזון הנכון בגוף, אשר יתאים למצבו הרפואי של הגוף, יש להסתייע בדיאטיקנ/ית מוסמכים, אשר ילחינו עבורכם את התפריט לפי תכנית עבודה דינאמית.

מפת אתר | צור קשר