דיאטה, השוואת מרפאות דיאטה
צור קשר תפריטים גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
דיאטה בליווי אישי
תזונה בהתאמה אישית
הצרת היקפים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
26/08/2009
פורטל Dieteti משיקים אתר חדש
 הפורטל החדש שלנו יסייע לכם לקבל מספר הצעות מחיר ממרפאות דיאטה שונות. בנוסף תמצאו אצלנו בפורטל מידע רב על תחום הדיאטה, ההרזיה והתזונה.
דיאטה ים תיכונית
דיאטת תפוחים
דיאטת סאות´ ביץ´
דיאטת אורז
דיאטת לחם
דיאטת סקרסדייל
דיאטת כרוב
דיאטת אשכוליות
דיאטת סוג דם
דיאטת אטקינס
דיאטת פופקורן

תזונה להפחתת יתר לחץ דם

יתר לחץ דם הינה בעיה מסכנת חיים ממנה סובלים מיליוני אנשים ברחבי העולם. מרבית האנשים אינם מודדים לחץ דם מדי פעם ולכן אינם מודעים לסכנה, יתר לחץ הדם אינו גורם לכאבים ולכן רבים לא מודעים לקיומו ומסיבה זו נקראת התופעה גם "הרוצח השקט". כיום בעלי לחץ דם גבוה מטופלים בכדורים אך בעזרת תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית ניתן למנוע את התופעה.

מה גורם ליתר לחץ דם?
יתר לחץ דם יכול להגרם מסיבות כגון לחצים ומתחים אך הגורם העיקרי הינו התזונה המערבית עתירת המלח והשומנים וחוסר הפעילות הספורטיבית המלווה אורך חיים מערבי. גורמים נוספים הינם הצריכה הגבוהה של סיגריות, קפה ואלכוהול וחשיפה לרעלים בסביבה. אורך החיים המערבי חושף אותנו למחלות מסכנות חיים ואנשים רבים אינם מודעים לעובדה הפשוטה שהמזון אותו הם צורכים והרגלי החיים שלהם הם אלו שישפיעו על הבריאות של הגוף.

כיצד ניתן למנוע יתר לחץ דם?
שינוי בתזונה ובהרגלי החיים יכולה להפחית משמעותית את הסיכוי ללקות ביתר לחץ דם. הצורה הטובה ביותר להפחתת הסכנה היא בעזרת דיאטה והורדת משקל וכן הפחתת המלח במזון והגברת צריכת האשלגן הנמצא בפירות וירקות. צעד נוסף אותו יש לבצע הוא הפחתת המתחים הנפשיים והתחלת פעילות ספורטיבית לצורך זה ניתן לתרגל יוגה או מדיטציה וכן להרשם לחדר כושר או לצאת מדי יום להליכה מהירה.

מפת אתר | צור קשר