דיאטה, השוואת מרפאות דיאטה
צור קשר תפריטים גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
דיאטה בליווי אישי
תזונה בהתאמה אישית
הצרת היקפים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
26/08/2009
פורטל Dieteti משיקים אתר חדש
 הפורטל החדש שלנו יסייע לכם לקבל מספר הצעות מחיר ממרפאות דיאטה שונות. בנוסף תמצאו אצלנו בפורטל מידע רב על תחום הדיאטה, ההרזיה והתזונה.
דיאטה ים תיכונית
דיאטת תפוחים
דיאטת סאות´ ביץ´
דיאטת אורז
דיאטת לחם
דיאטת סקרסדייל
דיאטת כרוב
דיאטת אשכוליות
דיאטת סוג דם
דיאטת אטקינס
דיאטת פופקורן

סוגי דיאטות

בעיית ההשמנה הציפה את האנושות במאה ה-20 והביאה להתפתחות ענפה בענף הדיאטות. סוגי דיאטות כמו בזה אחר זה כמו פטריות אחרי הגשם. כל דיאטה טענה ליתרון משמעותי אשר מאפשר לה להיות ייחודית ובעלת יתרון למשתמש. היצע הדיאטות בעולם הוא בלתי ניתן להסבר ולעיתים נראה גם מוגזם ומניפולטיבי. בישראל תמצאו מספר רב של דיאטות ביחס למספר האנשים באוכלוסיה או למספר הדיאטנים באוכלוסיה.

במידה והחלטתם כי ברצונכם להכנס למשטר דיאטה, כדאי שתבחרו מראש את הדיאטה המתאימה ביותר לכם והיעילה ביותר. לא כל דיאטה תהיה יעילה לכל אחד, הדרך הכי טובה תהיה להתאים את הדיאטה לאורח החיים שלכם ועל כן עליכם לברור ולהחליט מי מבין הדיאטות הכי כדאית עבורכם. בנוסף עליכם גם להגדיר את מטרת הדיאטה. האם זו דיאטה ראשונה? האם מדובר בדיאטה לצורך של אירוע מסוים? האם אתם חס וחלילה במצב של עודף שומן קריטי? לכל תשובה ייתכן ותצטרכו להתאים דיאטה מסוג אחר לגמרי.

מבין סוגי הדיאטות תמצאו שתיים עיקריות. דיאטות הנוטות להיות מהירות יותר ולעיתים גם קיצוניות יותר ודיאטות מבוקרות ואיטיות יותר. אותם דיאטות מהירות המכונות גם דיאטות בזק או דיאטות כאסח, בדרך כלל מאפיינות אנשים שצריכים להתחיל תהליך הרזיה מהיר לקראת אירוע מסוים כגון: חתונה, בר מצוה או חופשה למשל. דיאטות איטיות ומבוקרות ביותר אמורות בסופו של דבר לשנות את אורח חיינו ובאות במקרים מסוימים גם להציל את חיינו.

דיאטה

כל הזכויות שמורות לפורטל Dieteti - פורטל השוואת מרפאות דיאטה ודיאטנים בקליק! - כל המרפאות המובילות בישראל במקום אחד!- אצלנו בפורטל תמצאו מגוון רחב מאוד של תכניות דיאטה המותאמות לכל אחד ואחת מכם ואשר פזורות לכל אורכה ורוחבה של ארצנו. תכניות הדיאטה וההרזיה המוצעות בפורטל מתוכננות בקפידה על ידי מרפאות ומכונים המתמחים בהרזיה ותזונה נכונה לאורך זמן. עליכם להשאיר את פרטיכם אצלנו באתר וכך תוכלו לקבל בתוך שעות ספורות שיחות טלפון מהמרפאות המובילות בארץ. בפורטל שלנו תמצאו בנוסף שלנו תמצא בנוסף לפרטים על הדיאטה שלנו, גם מידע רב על עולם הדיאטות. בין היתר על סוגי דיאטות, שיטות הרזיה ודיאטה, תפריטי דיאטה, מתכוני דיאטה ועוד. 


מפת אתר | הצרת היקפים |  צור קשר