דיאטה, השוואת מרפאות דיאטה
צור קשר תפריטים גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
דיאטה בליווי אישי
תזונה בהתאמה אישית
הצרת היקפים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
26/08/2009
פורטל Dieteti משיקים אתר חדש
 הפורטל החדש שלנו יסייע לכם לקבל מספר הצעות מחיר ממרפאות דיאטה שונות. בנוסף תמצאו אצלנו בפורטל מידע רב על תחום הדיאטה, ההרזיה והתזונה.
דיאטה ים תיכונית
דיאטת תפוחים
דיאטת סאות´ ביץ´
דיאטת אורז
דיאטת לחם
דיאטת סקרסדייל
דיאטת כרוב
דיאטת אשכוליות
דיאטת סוג דם
דיאטת אטקינס
דיאטת פופקורן

דיאטה לסוכרתיים

סכרת סוג 2 הינה אחת המחלות הנפוצות ביותר במאה ה21 והמסוכנות שבהם. מחלה זו תוקפת בעיקר מבוגרים מעל גיל 30. סכרת סוג 2 נגמרת בעיקר כתוצאה משילוב של בעיות גנטיות ואורח חיים לא בריא המתבטא בדרך כלל גם בהשמנת יתר. מחלה זו בדרך כלל מתגברת עם השנים והופכת קטלנית יותר ויותר עם הגיל. בעיות סכרת גורמות לסיבוכים רבים ביניהם: בעיות טרשת עורקים, בעיות ראיה, בעיות כליות, בעיות גפיים, זיהומים ועוד.

 

אז אם כן, עולה השאלה: "מה הטיפול היעיל ביותר לבעיות סכרת?". התשובה לשאלה זו הינה חד משמעית! על חולה הסכרת לשנות את אורח חייו בצורה הדרסטית ביותר ולהפחית במשקל בצורה היעילה והמאוזנת ביותר. הירידה במשקל גם תעזור לגוף לנצל את האינסולין בצורה המקסימאלית ביותר. מספר אלמנטים הוכחו עם השנים כיעילים, בין היתר גם: הימנעות ממשקאות חריפים, הפחתת מזונות עתירי שומן, שמירה על כמות פחמימות וחלבונים ואכילת ארוחות מאוזנות ומתוזמנות.

 

בדרך מתאימים לאנשים הסובלים מסכרת סוג 2, דיאטת אשר דלות בפחמימות וגם דלות בשומנים. יש בנוסף להתאים פעילות גופנית אשר עוזרת לירידה במשקל. באמצעות אורח חיים ספורטיבי, יכולים חולי הסכרת ל"חשוב" בצורה נכונה ולעשות את הדברים כפי שהם מתבקשים. בנוסף יש הרבה המלצות וטיפים אשר בהם משתמשים אנשים אשר רוצים למנוע מהסכרת להתפתח מלכתחילה. צריכה של סיבים תזונתיים בכמות מספקת היא אחת מהם.

מפת אתר | צור קשר