דיאטה, השוואת מרפאות דיאטה
צור קשר תפריטים גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
דיאטה בליווי אישי
תזונה בהתאמה אישית
הצרת היקפים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
26/08/2009
פורטל Dieteti משיקים אתר חדש
 הפורטל החדש שלנו יסייע לכם לקבל מספר הצעות מחיר ממרפאות דיאטה שונות. בנוסף תמצאו אצלנו בפורטל מידע רב על תחום הדיאטה, ההרזיה והתזונה.
דיאטה ים תיכונית
דיאטת תפוחים
דיאטת סאות´ ביץ´
דיאטת אורז
דיאטת לחם
דיאטת סקרסדייל
דיאטת כרוב
דיאטת אשכוליות
דיאטת סוג דם
דיאטת אטקינס
דיאטת פופקורן

דיאטה לפי הרפואה הסינית

נשים רבות מנסות לעשות דיאטה ומוצאות את עצמן בקושי אוכלות אך בכל זאת לא מצליחות לרדת במשקל, הרפואה הסינית יכולה להשפיע על חילוף החומרים של הגוף ולעזור לאוכל לרדת. על פי הרפואה הסינית האיבר בגוף האחראי למטבוליזם הוא הטחול, הוא זה שמשנע את המזון והנוזלים וכאשר הוא נחלש יש הצטברות של לחות ומים במערכת העיכול ובקיבה. תופעה זו מלווה בליחה במערכת הנשימה המפריעה מאוד בזמן הצטננות וכן בתחושת כבדות ונפיחות.

תזונה לא נכונה ורגשות חרדה ומתח גורמות לטחול להיחלש ולהפרעה בחילוף החומרים. דרך הטיפול במצב זה הוא בעזרת דיקור סיני, הדיקור מתמקד בנקודות שיכולות לחזק איברים בגוף ובניהם גם הטחול וכן מפחית רגשות כמו חרדה המביאים להגברת הצורך באכילה.

על פי הרפואה הסינית בכדי למנוע מצבים בהם הדיאטה לא עובדת ואין ירידה במשקל מומלץ לאכול מזונות בטמפרטורת החדר- לא קרים ולא חמים מדי וכן מומלץ להימנע ממאכלים הכוללים הרבה סוכרים ופחמימות. כמו כן ממליצה הרפואה הסינית לטפל תחילה בהפרעות הרגשיות המביאות לעלייה במשקל כגון:מתחים, חרדות, חוסר שינה ואי שקט. הרשמה לקורס רפואה סינית או קורס רפואה משלימה תאפשר לכם ללמוד לעומד כיצד עובדים הדברים.

מפת אתר | צור קשר