דיאטה, השוואת מרפאות דיאטה
צור קשר תפריטים גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
דיאטה בליווי אישי
תזונה בהתאמה אישית
הצרת היקפים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
26/08/2009
פורטל Dieteti משיקים אתר חדש
 הפורטל החדש שלנו יסייע לכם לקבל מספר הצעות מחיר ממרפאות דיאטה שונות. בנוסף תמצאו אצלנו בפורטל מידע רב על תחום הדיאטה, ההרזיה והתזונה.
דיאטה ים תיכונית
דיאטת תפוחים
דיאטת סאות´ ביץ´
דיאטת אורז
דיאטת לחם
דיאטת סקרסדייל
דיאטת כרוב
דיאטת אשכוליות
דיאטת סוג דם
דיאטת אטקינס
דיאטת פופקורן

שמירה על איכות ויציבות הדיאטה

אנשים נאחזים בכוחות הנפש על מנת לנצח את הגוף, וזה מה שיכול להסביר למעשה עמידה באורח חיים שונה לגמרי ממה שהיה מוכר עד היום – טעימת מטעמים שונים במרקם ובטעם, חלוקת מועדי הארוחות, המינונים השונים של האוכל ועוד. כמו כל דבר כמעט, ההתחלה היא קשה, ולאחר מכן אפשר להתרגל. עד לשלב הזה שבו הכול הופך לשגרה, לוקח משאבים כמו זמן רב, כוח רצון ומאבקים פנימיים. חשוב לקחת בחשבון כי תפריטי דיאטה הופכים למוצלחים בסופו של דבר אם הם באמת ובתמים מסוגלים לפעול אל המטרה ועדיין להשביע את הגוף ולספק לו את צרכו.

עד כמה שתיית מים עוזרת להרזיה?
מים הם אחד המרכיבים שמסוגלים לייצר תחושת שובע ומלאות. בנוסף למים ישנם מוצרים נוספים שגורמים לאותו אפקט, כמו למשל מוצרי סויה ומשקאותיו. רצוי לשתות שתי כוסות מים לפחות לפני ארוחה. כשמתמלאים לפני האוכל, מרגישים "מלאים" הרבה קודם. לסיום הארוחה – אפשר לשתות משקה נוסף – ובתנאי שאין בו קלוריות רבות.

לאכול בין הארוחות!
איזה מין דיאטן יגיד לכם לאכול יותר – ולהרזות? הנה עכשיו אפשר לומר שזו אפילו מצווה למי שעושה דיאטה לאכול פירות בין הארוחות וגם ירקות. חטיפי דגנים, מעדנים דלי שומן ושתייה של משקאות ללא הרבה קלוריות עושים את אותה העבודה – הם גורמים למרזה שלא להגיע רעב מלכתחילה לשולחן האוכל, וכך גם לאכול פחות.

לאכול בזמן הערות והאינטנסיביות
חשוב שלגוף תהיה אנרגיה זמינה בשעה שהוא עסוק ופורק אנרגיות. זה אומר שרוב האנשים יאכלו פחות בלילה ויותר במהלך היום. מי שאוכל בלילה – רצוי שימנע מאכילת שומנים, פחממות וסוכרים, ויותר חלבונים למשל. דוגמה למאכלים אפשריים: גבינות, ביצים, סויה, נקניק דל שומן, טונה במים, קרקרים ועוד.
מפת אתר | צור קשר