דיאטה, השוואת מרפאות דיאטה
צור קשר תפריטים גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
דיאטה בליווי אישי
תזונה בהתאמה אישית
הצרת היקפים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
26/08/2009
פורטל Dieteti משיקים אתר חדש
 הפורטל החדש שלנו יסייע לכם לקבל מספר הצעות מחיר ממרפאות דיאטה שונות. בנוסף תמצאו אצלנו בפורטל מידע רב על תחום הדיאטה, ההרזיה והתזונה.
דיאטה ים תיכונית
דיאטת תפוחים
דיאטת סאות´ ביץ´
דיאטת אורז
דיאטת לחם
דיאטת סקרסדייל
דיאטת כרוב
דיאטת אשכוליות
דיאטת סוג דם
דיאטת אטקינס
דיאטת פופקורן

דיאטות מסוכנות

כל שינוי בהרגלים עלול לעלות בבריאות, לחיוב או לשלילה. זו הסיבה, שכאשר אדם מסוים מחליט כי עליו לעשות שינוי מסוים תזונתי, עליו להתייעץ עם איש מקצוע בתחום, כמו יועץ קולינרי, דיאטן ועוד. כשאנו רוצים להשיל ממשקלנו, אנו אומרים שדבר ראשון עלינו לעשות דיאטה, ומה אחר כך? אנו סומכים על עצמו כי אנחנו מכירים את הגוף שלנו כל כך טוב, שאחרי שבועיים, חודש או חודשיים נוכל להגיע אל המטרה (שבדרך כלל היא שינוי במראה). ובכן, ניתן להקביל את הדיאטה לתרופה, שרק רופא יכול לרשום אותה- משום שצעד לא נכון עלול להיות מסוכן.

מקורות דלים באבות מזון
מי שאינו מכיר את המשמעות ואת חשיבות מרכיבי התזונה, בוודאי יחשוב כי מאזן שלילי של קלוריות אומר צום קל או דיאטות כאסח. חשוב להבין את ההבדל שבין קלוריות לאבות מזון; דיאטות שאין בהן רכיבי מזון מספקים עלולות להביא למחסור בגיף בויטמינים ובמינראלים, ואפשר גם שהדיאטה תחסוך בחלבונים... התוצאה של זה תהיה פירוק של השומנים אמנם, אולם ברגע שלא יהיה שומן לפירוק, הגוף ישתמש במרכיבי השרירים שלו בשביל לספק אנרגיה, וזה לא רצוי.

חוסר אפקטיביות של דיאטות מהירות
לאחר דיאטות כאסח למיניהן, הגוף "מתגעגע" וזקוק נואשות למרכיבים שבונים אותו ואינם קיימים, על מנת שישלימו תהליכים בגוף. ברוב המקרים, הוא יפצה את עצמו על ידי אכילת סוכרים – אנרגיה זמינה שמנוצלת עד לרמה מסוימת ולאחר מכן הופכת שוב לשומן. במידה ואוכלים שלא בפרופורציות הנכונות, עלולים ללקות בסוכרת, הפרעות אכילה או במחלות אחרות כתוצאה מחוסר האיזון בגוף ולקות במערכת החיסונית התקינה.

פעילות גופנית מופרזת ופעילות כשהגוף חלש
בדיאטה שגורמת לאדם לצאת מהר מהחיוניות שלו עקב שינויים מהירים בהרגלי האכילה, עלולה להזיק למי שמחליט לשלב בין ספורט לדיאטה. הגוף שמפחית ממסת השריר הופך את עצמו לחלש יותר, וכך עלולה להתחיל מסכת פציעות או הפרעות בפעילות הלב.
מפת אתר | צור קשר