דיאטה, השוואת מרפאות דיאטה
צור קשר תפריטים גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
דיאטה בליווי אישי
תזונה בהתאמה אישית
הצרת היקפים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
26/08/2009
פורטל Dieteti משיקים אתר חדש
 הפורטל החדש שלנו יסייע לכם לקבל מספר הצעות מחיר ממרפאות דיאטה שונות. בנוסף תמצאו אצלנו בפורטל מידע רב על תחום הדיאטה, ההרזיה והתזונה.
דיאטה ים תיכונית
דיאטת תפוחים
דיאטת סאות´ ביץ´
דיאטת אורז
דיאטת לחם
דיאטת סקרסדייל
דיאטת כרוב
דיאטת אשכוליות
דיאטת סוג דם
דיאטת אטקינס
דיאטת פופקורן

דיאטה למבוגרים

גופו של אדם נבנה על פי תזונתו, ומושפע בעיקר מהחומרים שנכנסים לו לגוף. אין להציע דיאטה לילד רך שגופו זקוק לכל אבות המזון או דיאטה לנערה למשל את הדיאטה שמוצעת למבוגרים במינונים שיכולים להיות קיצוניים. ישנם גילאים קריטיים שבהם ישנה חשיבות קריטית שתחרוץ את עתידו הבריאותי של הגוף לכמות ולאיכות החומרים נכון לגיל מסוים. בנוסף, לכל אחד יש להתאים את הדיאטה המתאימה לו במיוחד על פי מטרתו והרכב החומרים בגופו, לכן יש להתייעץ עם דיאטן מוסמך לפני כל צעד בדיאטה.

דיאטה למבוגרים אינה מתאימה לכל אחד
אז אם לילדים אסור את מה שמותר למבוגרים, האם זה אומר שלמבוגרים מותר הכול? התשובה שלילית. ככל שהגוף מתבגר הוא צובר יותר יסודות לבעיות השמנה, ויש לחזק את הגוף במקום למנוע ממנו חומרים. ישנם מבוגרים שבמהלך השנים צברו שומנים בגופם וכעת נטלו צעד אמיץ ומעוניינים "לחסל את השומנים" באמצעות פעילות גופנית בזמן דיאטה . הדיאטה תותאם להם על פי מספר מאפיינים: מאפיינים שקשורים במתן כלים התנהגותיים להשגת השליטה העצמית על הגוף, הקניית תרגילים לפעילות גופנית בבית ושיחה שבועית עם דיאטן קליני. ההרגלים שנצברו במשך השנים קשים לשינוי, לכן המלחמה העיקרית היא בהם ולאו דווקא ב"צורך" של הגוף כפי שאנו מפרשים אותו. דוגמה לכך: לעתים השאיפה למתוק נגרמת על ידי הפרשה מסוימת של הורמון המסמן את הרעב ומעורר את יצר ההישרדות ואת "הזרקת האנרגיה" המהירה כדי לשרוד. אנחנו מצידנו סיפקנו את הגוף באנרגיה, אולם לא בערכים התזונתיים הנכונים והמשביעים.

פתרונות הרזייה למבוגרים
בכל גיל שהוא, נחוצה נחישות והתמדה ב"מבצע". רבים מהמבוגרים הולכים לקבוצות תמיכה כדי לקבל את הגושפנקא והחיזוקים הנחוצים. כדי לשנות התנהגות נחוצים חיזוקים, והחיזוק הטוב ביותר שנמצא עוד לפני שנראות התוצאות על גופכם, הוא החיזוק החברתי, לבד מכך שאלו יתנו לכם טריקים העוזרים לשמירה על דיאטה.
מפת אתר | צור קשר