דיאטה, השוואת מרפאות דיאטה
צור קשר תפריטים גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
דיאטה בליווי אישי
תזונה בהתאמה אישית
הצרת היקפים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
26/08/2009
פורטל Dieteti משיקים אתר חדש
 הפורטל החדש שלנו יסייע לכם לקבל מספר הצעות מחיר ממרפאות דיאטה שונות. בנוסף תמצאו אצלנו בפורטל מידע רב על תחום הדיאטה, ההרזיה והתזונה.
דיאטה ים תיכונית
דיאטת תפוחים
דיאטת סאות´ ביץ´
דיאטת אורז
דיאטת לחם
דיאטת סקרסדייל
דיאטת כרוב
דיאטת אשכוליות
דיאטת סוג דם
דיאטת אטקינס
דיאטת פופקורן

דיאטה בנקודות

רבים מאיתנו לא מרוצים מהמראה הפיזי שלהם. הפרסום המואץ בכלי תקשורת שונים משפיעים של התודעה שלנו כאשר אנו רואים בפרסומות וסרטי הוליווד שחקנים ופרזנטורים בעלי נתונים פיזיים מושלמים. הגוף הדקיק של דוגמניטת מסלול ומגישי טלווזיה גורמים לנו לרגשות אשם וחוסר ביטחון עצמי. כל אחד ואחת מאיתנו עובדים רוב שעות היום כאשר לאחר העבודה אנו צריכים לטפל במשפחה וילדים ולעיתים לא יכולים להיתפנות לחדרי כושר או סדנאות אירובי.

שיטת הדיאטה בנקודות
כיום קיים מגוון רחב של דיאטות מסוגים שונים כאשר בדרך כלל כדאי להתאים את הדיאטה לכל אדם באופן אישי. כדאי מאוד להתאים את המאפיינים של הדיאטה למבנה הגוף ולאורח החיים של כל אחד ואחת. דיאטת כרוב, דיאטת פחמימות, דיאטת לחם ודיאטת חלבונים הן רק חלק מהדיאטות הקיימות בשוק כאשר כל אחת ואחת מהן מאופיינת בסוגים שונים דגשים. דיאטת הנקודות הינה דיאטה פופולרית מאוד כאשר המטרה היא לצרוך מספר קבוע של נקודות בכל יום. כלל סוגי המזון מתורגמים לנקודות כאשר כל סוג מזון שווה ערך לסכום נקודות אחר.

יעילות הדיאטה בנקודות
המטרה היא לקבוע את מספר הנקודות היומי ולא לחרוג ממנו. היתרון בדיאטה מסוג זה הוא בכך שניתן לאכול את כל סוגי המזון ולא ואין צורך להימנע מאכילה של מתוקים ושוקולדים. דיאטת נקודות הוכיחה את עצמה בקרב משתמשים רבים וצברה מעגל מעריצים ממדינות שונות.

מפת אתר | צור קשר