דיאטה, השוואת מרפאות דיאטה
צור קשר תפריטים גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
דיאטה בליווי אישי
תזונה בהתאמה אישית
הצרת היקפים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
26/08/2009
פורטל Dieteti משיקים אתר חדש
 הפורטל החדש שלנו יסייע לכם לקבל מספר הצעות מחיר ממרפאות דיאטה שונות. בנוסף תמצאו אצלנו בפורטל מידע רב על תחום הדיאטה, ההרזיה והתזונה.
דיאטה ים תיכונית
דיאטת תפוחים
דיאטת סאות´ ביץ´
דיאטת אורז
דיאטת לחם
דיאטת סקרסדייל
דיאטת כרוב
דיאטת אשכוליות
דיאטת סוג דם
דיאטת אטקינס
דיאטת פופקורן

בעיות תזונה

בעולם המודרני מצד אחד הקדמה בתחום הרפואה משפיעה על המודעות הגלובלית בקרב האוכלוסייה לגבי הבעיות הקשורות לדיאטה ותזונה אך מצד שני הפרסום המואץ של ענקיות הצריכה משפיעה על הקנייה המרובה של מצרכים בעלי ערכים קלוריים גבוהיים במיוחד. הבעיה של צריכה מרובה של מוצרים משמינים כגון: שוקולדים, דברי מאפה, גלידות ומשקאות ממותקים, משפיעה במיוחד על צרכנים צעירים כגון בני נוער וילדים.

בדיקה של בעיות תזונה של מטופל
כיום, קיימות דרכים רבות באמצעותן ניתן לגלות אודות בעיות התזונה של המטופל. בדרך כלל, המטופלים אשר מודאגים מהרגלי התזונה שלהם יכולים לעבור בדיקת דם פשוטה אשר מלמדת אודות המצב הכללי של ערכים תזונתיים באברים פנימיים בגוף, פעילות של קיבה ומערכת העיכול ועוד. באמצעות בדיקת הדם ניתן לגלות את כמות ההמוגלובין, ברזל, מגנזיום, ויטמינים, טריגלצירידים, כולסטרול, ועוד. בדיקת דם נותנת את המושג הכולל אודות מצב בריאותי של המטופל והרגלי התזונה שלו. לפי התוצאות של בדיקה, הדיאטנית או הרופא מחליטים אודות הצעדים שיש לנקוט על מנת לשפר את מצבו של המטופל.

שמירה על תזונה נכונה ובריאה
בדרך כלל הדיאטנית קובעת פגישה עם המטופל על מנת לקבוע תוכנית אכילה אשר מותאמת במיוחד למשקלו של המטופל, הבעיות התזונתיות שלו ואורח החיים אותו מנהל. לאחר הפגישה הדיאטנית עוכבת בצורה מקצועית וצמודה אחר הפעילות של המטופל וההשגים שלו.

מפת אתר | צור קשר