דיאטה, השוואת מרפאות דיאטה
צור קשר תפריטים גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
דיאטה בליווי אישי
תזונה בהתאמה אישית
הצרת היקפים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
26/08/2009
פורטל Dieteti משיקים אתר חדש
 הפורטל החדש שלנו יסייע לכם לקבל מספר הצעות מחיר ממרפאות דיאטה שונות. בנוסף תמצאו אצלנו בפורטל מידע רב על תחום הדיאטה, ההרזיה והתזונה.
דיאטה ים תיכונית
דיאטת תפוחים
דיאטת סאות´ ביץ´
דיאטת אורז
דיאטת לחם
דיאטת סקרסדייל
דיאטת כרוב
דיאטת אשכוליות
דיאטת סוג דם
דיאטת אטקינס
דיאטת פופקורן

דיאטה וכושר

כאשר מדברים על עשיית כושר, הדבר הראשון שעולה לראש הוא שבהכרח נשיל מעלינו את עודפי השומן לטובת גוף חטוב ושרירי. ובכן, זו לא כל התשובה.

איך אני יודע/ת מה מתאים לי?
כושר הוא אמנם מרכיב חיוני וחשוב לזירוז הליכים בגוף וחיטובו, שריפת קלוריות, זירוז חילוף החומרים בגוף, שיפור הליכי חשיבה ומצב- רוח ואף מקנה בטחון עצמי – שמירה קבועה על כושר שומרת את הגוף מוכן וגמיש יותר. בזמן עשיית כושר גופני, אנחנו מרחיקים את האוכל מאיתנו באותו זמן שיכולנו לאכול אותו.
אולם צריך לדעת מה לאכול מתי. לעתים דווקא כן חשוב לאכול... ישנם סוגי מאכלים שרצוי לאכול לפני, תוך כדי וגם מיד אחרי בכדי להצמיח שרירים ולשמור על רמת פעילות דרושה. מאידך- ישנם מאכלים שכדאי לנו להמנע מהם כל עוד אנו שומרים נפשנו מדברי שומן וכולסטרול. כדי לדעת מהו המרכיב החיוני לסוג הדיאטה הרצויה בשילוב סוג הפעילות, כדאי להתייעץ עם דיאטן מוסמך אשר יכוון אותנו לפי פרמטרים נמדדים אל התוצאה הרצויה. כל אדם הוא אינדיבידואל אשר לו מעוצבת תוכנית לדיאטה, בעיקר לפי מדדים גופניים ורפואיים- ולפי יכולתו, בשלבים מדורגים.

מה היתרון של דיאטה וכושר?
חשוב לזכור שתוצאות רצויות של דיאטה לא תמיד נשמרות לאורך זמן, ולכן עשיית דיאטה וכושר היא תבנית מוצלחת לשמירה על התוצאות. "מה שבא בקלות- הולך בקלות" נהוג לומר, ושילוב דיאטה עם עשיית כושר מושגת בהדרגה – עם שינויים ביכולת חילוף חומרים בגוף שנשמרת לאורך זמן, בעוד תחושת הסיפוק היא בעיקר מה שמניע אותנו להפוך זאת לשיגרה.
מפת אתר | צור קשר