דיאטה, השוואת מרפאות דיאטה
צור קשר תפריטים גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
דיאטה בליווי אישי
תזונה בהתאמה אישית
הצרת היקפים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
26/08/2009
פורטל Dieteti משיקים אתר חדש
 הפורטל החדש שלנו יסייע לכם לקבל מספר הצעות מחיר ממרפאות דיאטה שונות. בנוסף תמצאו אצלנו בפורטל מידע רב על תחום הדיאטה, ההרזיה והתזונה.
דיאטה ים תיכונית
דיאטת תפוחים
דיאטת סאות´ ביץ´
דיאטת אורז
דיאטת לחם
דיאטת סקרסדייל
דיאטת כרוב
דיאטת אשכוליות
דיאטת סוג דם
דיאטת אטקינס
דיאטת פופקורן

איך לרזות בשבוע?

שאלת השאלות של רבים באיתנו היא כיצד אני יורד במהירות במשקל? ויתרה מכך, כיצד ניתן לשמור על הירידה במשקל לאורך זמן? שאלות אלה מעסיקים רבים מאיתנו, בייחוד כאשר בעידן הנוכחי מזונות מהירים רבים זמינים עבורנו בכל עת, באופן כה פשוט ומהיר. נאלות אלה בעיקר מנקרות במוחינו כאשר אנו מוזמנים לאירוע חשוב או חוגגים שמחה כלשהי בה אנו רוצים להראות טוב במיוחד. דיאטות רבות אשר נערכות על ידי דיאטנים מוסמכים הינן דיאטות ארוכות טווח אשר דורשות השקעה רבה והתמדה. בסיטואציה זו הינכם מעונינים להפחית ממשקלכם במהירות וללא עיקובים ועל כן מחפשים אחר דיאטות בזק מהירות לטווח של כשבוע על מנת להפחית כ2-3 קלוגרמים ממשקלכם.

דיאטות בזק- הייתכן?
דיאטנים רבים ורופאים מוסמכים מעידים כי דיאטות בזק בה הינכם מפחיתים בטווח זמן קצר מאוד אחוז נכבד מכמות הקלוריות אותה אתם צורכים, הינה דיאטה אשר אינה בריאה בעליל, ועלולה ליצור לגוף נזקים חסרי תקדים. מחלות רבות כגון אנורקסיה ובולמיה עלולות להיווצר על ידי חוסר איזון קיצוני בצריכת כל אבות המזון. בנוסף לעובדה כי לרוב דיאטות בזק אילה להפחתת משקל בשבוע אינן מניבות תוצאות משמעותיות, מדובר בדיאטה שאינה בריאה ואינה מומלצת.

באם החלטת לערוך דיאטה מהירה על מנת להפחית ממשקלך באופן מהיר, עשה זאת תחת עיניו המפקחות של רופא מוסמך או דיאטן מתמחה. על מנת לקבל את המידע המיירבי והפיקוח צור עימנו קשר עוד היום.

מפת אתר | צור קשר