דיאטה, השוואת מרפאות דיאטה
צור קשר תפריטים גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
דיאטה בליווי אישי
תזונה בהתאמה אישית
הצרת היקפים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
26/08/2009
פורטל Dieteti משיקים אתר חדש
 הפורטל החדש שלנו יסייע לכם לקבל מספר הצעות מחיר ממרפאות דיאטה שונות. בנוסף תמצאו אצלנו בפורטל מידע רב על תחום הדיאטה, ההרזיה והתזונה.
דיאטה ים תיכונית
דיאטת תפוחים
דיאטת סאות´ ביץ´
דיאטת אורז
דיאטת לחם
דיאטת סקרסדייל
דיאטת כרוב
דיאטת אשכוליות
דיאטת סוג דם
דיאטת אטקינס
דיאטת פופקורן

דיאטת מלח

אין סוף לסוגים השונים של הדיאטות וליתרונות ולחסרונות של כל אחת מהן. החוכמה היא למצוא את אותה דיאטה שנכונה לצורכיי הגוף שלנו הן מבחינה רפואית והן מבחינת אופי החיים והרגלי האכילה שלנו. כל שינוי שאנו עושים בהרגלי האכילה שלנו דורש לימוד והתנסות מצידנו ולאחר מכן הפיכת השינוי לאורח חיים. זהו החלק הפחות קל בכל דיאטה אך המשתלם ביותר מפני שהוא ישפיע באופן ישיר על הבריאות האישית.

מהי דיאטה דלת מלח?
כאשר מצטבר עודף מלח בגוף הוא גורם לכך שלדם בגופנו יהיה פחות מקום לזרום בעורקים ובאופן ישיר גורם לכך שלחץ הדם עולה.דיאטה דלת מלח שהיא למעשה דיאטה דלת נתרן יכולה לשפר את המצב.דיאטה מסוג זה דורש הפחתה משמעותית של שימוש במלח בתהליך הבישול ובזמן הארוחה ,הפחתה בשימוש בכל המזונות בהם כמות המלח או הנתרן גבוהה וכמובן שכדאי להימנע מג´אנק פוד לסוגיו השונים ומאכילת חטיפים מלוחים.

מה כן אוכלים בדיאטה דלת מלח?
באופן גורף עדיף לאכול בבית , כך שאתם יודעים בדיוק מהי כמות המלח שיש בתבשילים השונים אותם אתם אוכלים. מומלץ לאכול מזונות טריים כגון ירקות ופירות, מזונות עשירים באשלגן כמו אבוקדו , סלק , קולורבי  ובטטות ופירות עשירים באשלגן ביניהם בננות , רימון ופפאיה. כמו כן ניתן לרכוש תחליפים למלח בבתי טבע אשר יעזרו לכם בשינוי של הרגלי התזונה.

מפת אתר | צור קשר