דיאטה, השוואת מרפאות דיאטה
צור קשר תפריטים גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
דיאטה בליווי אישי
תזונה בהתאמה אישית
הצרת היקפים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
26/08/2009
פורטל Dieteti משיקים אתר חדש
 הפורטל החדש שלנו יסייע לכם לקבל מספר הצעות מחיר ממרפאות דיאטה שונות. בנוסף תמצאו אצלנו בפורטל מידע רב על תחום הדיאטה, ההרזיה והתזונה.
דיאטה ים תיכונית
דיאטת תפוחים
דיאטת סאות´ ביץ´
דיאטת אורז
דיאטת לחם
דיאטת סקרסדייל
דיאטת כרוב
דיאטת אשכוליות
דיאטת סוג דם
דיאטת אטקינס
דיאטת פופקורן

הקשר בין הנקה לבין ירידה במשקל

מזל טוב! את אחרי לידה ומחכה כבר לרגע שתחזירי לעצמך... סבלנות , הגוף שלך צריך זמן  ותוך התייחסות לצרכיו הוא יחזור לעצמו במהירות.
לאחר לידה משקל האשה עולה בממוצע של כ- 4 ק"ג ממשקלה לפני ההריון. בתקופת ההנקה חשוב לא להגביל את המזון שאת צורכת כדי לא לגרום להפחתה בכמות חלב האם.ישנן נשים שבחצי השנה הראשונה בהן הן מניקות משילות בין 500-800 קלוריות ביום וזאת ללא שינוי  בתפריט התזונה שלהן.כמובן שיש צורך בתפריט תזונה מאוזן ונכון לתינוק ולאם , כדי לדאוג לבריאות השניים.


הנקה ירידה במשקל- למה זה קורה?
בגוף האשה יש אזורים המיועדים מבינה ביולוגית לשמש כמאגרי אנרגיה לאישה מניקה. ירכיים, מותניים וישבן אלו האזורים שמושפעים באופן ישיר אצל אישה מניקה. מחקרים שנערכו במהלך השנים האחרונות מראים כי לנשים מניקות  יש סיכוי טוב יותר להצרת היקפים.

חשוב לדעת - הנקה וירידה במשקל
ירידה מתונה במשקל אינה משפיעה על איכות החלב שהאם מיצרת ואינה משפיעה על כמותו. עדיף לפנות לייעוץ תזונתי על מנת להתאים תפריט ולפקח על כמות האנרגיה שאת מכניסה לגופך בזמן ההנקה.כמובן שההנקה לבדה אינה מספיקה ופעילות גופנית הכרחית על מנת לשמור על רקמות הגוף הרזה ואובדן שומן.

מפת אתר | צור קשר